Agency.ee

Me aitame
müüa Teie ettevõtet

 

Investment Agency tegutseb nüüd Prudentia kaubamärgi all

Uus Identiteet.                                                                             

Samad tõekspidamised.

 

Lugupeetud Klient!

Teavitame Teid, et Investment Agency OÜ tegutseb alates 10. märtsist 2020 Prudentia kaubamärgi all.

Kooskõlas meie senise tegevusega M&A teenuste osutamisel otsustasime ühineda Prudentia Financial Advisory meeskonnaga eesmärgiga pakkuda veelgi professionaalsemat ja usaldusväärsemat teenust meie senistele ja uutele klientidele.

Mõlemad ettevõtted on turul tegutsenud juba rohkem kui 20 aastat, seega meie pühendumus senistele väärtustele ja tõekspidamistele jäävad loomulikult samaks ka peale alanud koostööd.

Senise tegevuse käigus oleme koos viinud läbi rohkem kui 140 ettevõtte ostu-müügi nõustamise väärtusega 2 miljardit eurot.

Tänasest pakume ettevõtete ostu-müügi nõustamise teenust lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus koostöös Global M&A Partnersiga (tegutseb 30 riigis ja seal töötab kokku üle 300 professionaalse nõustaja) esindades seda kaubamärki Balti riikides .

Meie Eesti ja Läti kontorites töötab hetkel kokku 13 nõustajat ja analüütikut.

Laienenud meeskonnana saame pakkuda teenuseid ka senini katmata valdkondades, nagu näiteks lennundus, IT, raudteetransport.

Senise töö tulemusena oleme suutnud luua pikaajalised ja usaldusväärsed suhted paljude Baltimaade ettevõtete juhtide ja omanikega. Uus koostöövõrgustik loob täiendavad võimalused kaasa rääkida Eesti, Läti ja Leedu suuremate M&A tehingute nõustamisel.

Soovime oma uue parteri kaudu tuua koduturule rohkem teadmisi ettevõtete väärtuse kujunemisest ja uusi kogemusi M&A protsesside läbiviimise. Seda nii oma klientidele kui ühiskonnale tervikuna.

 

Head koostööd soovides,

Lugupidamisega

 

Indrek Uudeküll

Partner,

Prudentia Advisory

www.prudentia.ee