Agency.ee

Me aitame
müüa Teie ettevõtet

 

Eesti Ekspressi ja Mandatum Life kevadine ärikonverents 8. aprillil

Eesti Ekspressi ja Mandatum Life’i ärikonverents 8. aprillil Valukojas toob kokku tippjuhid, investorid ja ettevõtjad arutlema teemal „Kuidas tõsta ettevõtte väärtust“. Maailma hinnatuimad ettevõtted ja brändid on üldjuhul reastatud majandusaastaaruande ja finantsnumbrite järgi. Üha enam mõjutavad ettevõtte väärtust aga ka muud ettevõtte tegevused.

Konverentsi peaesinejateks on Soome endine peaminister Alexander Stubb ja Red Bull Vormel 1 tiimi looja Mark Gallagher. Lisaks esinevad Kristjan Rahu (Utilitas), Carolus Reincke (Mandatum Life), Väino Kaldoja (Silberauto), Kaarel Ots (Nasdaq Tallinna börs), Kristiina Koort (Estelon, ESTVCA), Annu Nieminen (The Upright Project), Mari-Liis Rüütsalu (Ekspress Grupp). Moderaator on Testlio asutaja Kristel Kruustük.

Konverents kulmineerub Prudentia ja Nasdaqi koostatud TOP101 Eesti väärtuslikumat ettevõtet avalikustamisega.  

Erihind 229 € + km sooduskoodiga Prudentia2020.

2019. aastal teatasid U.S. Business Roundtable’i ettevõtted, et nende esmane huvi ei ole enam osanike kasumi suurendamine, vaid pigem töötajatesse investeerimine, eetiliselt äri ajamine ja ühiskonnas oma jalajälje ja mõju hindamine.

Sellest inspireerituna oleme koostanud programmi, mis toob kokku nii kohaliku kui maailma parima praktika, kaasaegseimad mõttemudelid ja ärisuunad ettevõtte väärtuste mõõtmisel ja tõstmisel. Räägime näiteks vastutustundlikust investeerimisest ja selle trendi kasvust ettevõtluses.
Peaesineja Alexander Stubb on endine Soome peaminister, finantsminister, välisminister ning väliskaubanduse ja Euroopa asjade minister. Tal on doktorikraad London School of Economics and Political Science ülikoolist ja kuulub 12-liikmelisse World Happiness Councilisse. Stubb on avaldanud 16 raamatut, millest 11 Euroopa Liidu teemadel.

Teine peaesineja Mark Gallagher on töötanud Vormel 1 juhtivatel ametikohtadel üle 30 aasta. Tema vormel 1 juhtimiskarjäär hõlmas enam kui kümmet aastat suure eduga Jordan Grand Prix’ juhatuses, mis juhtis kogu maailmas tuntud Cosworthi mootoriäri ja lõi Red Bull Racingu meeskonna. Viimane sai neljakordseks maailmameistriks.

Tutvu programmiga lähemalt: https://events.ekspressmeedia.ee/konverents2020

Kuula ka konverentsi teemasid avavaid podcaste: https://tasku.delfi.ee/ee_podcast/766756816